Hoş Geldiniz G-POINT ADULT - Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman · Oyun Çeviri |

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabileceksiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki daha ne bekliyorsunuz?
  • WEB SİTEMİZE KAYIT OLURKEN DOĞRU MAİL ADRESİNİZİ GİRİNİZ MAİL DOĞRULAMA SİSTEMİ YAPILMAKTADIR AKSİ TAKTİRDE KAYIT İŞLEMİ GEÇERSİZ OLACAKTIR DOĞRU MAİL ADRESİNİZİ GİRMEMİZİ İSTEMEMİZİN SEBEBİ DOĞRU KULLANICI VE BAŞKASI TARAFINDAN KULLANILMAMASI İÇİN YAPILMIŞ Bİ SİSTEMDİR SEVGİLERLE [G-POİNT ADULT AİLESİ]

Devam Edecek Ren'py VN The Builder Türkçe Pc - Apk

Mr.Azizow

Yönetici
Yönetici
thebulider.jpg

Genel Bakış
The Builder'da, uzak kuzeydeki bir köyde bir anıt inşa etmekle görevlendirilen yetenekli bir genç adam rolünü oynuyorsunuz. Çok geçmeden gerçek görevinizin oldukça farklı olduğunu keşfediyorsunuz: Köyü yok olmaktan kurtarmak için oradaki tüm kadınları hamile bırakmalısınız.

Konu Güncellenme Tarihi : 08.06.2024
Geliştirici : LewdRobotics - -
Sürüm : 1-5 Bölüm Arası & 6-8. Bölüm Arası
İşletim Sistemi : Windows - Android
Oyun Boyutu 1-5. Bölüm : 1.57 GB
Oyun Boyutu 6-8. Bölüm : 370 MB

Oynanma Süresi : +5 Saat
Tür :
3DCG, Erkek kahraman, Alay etme, İçeri Boşalma, Macera, Harem, Hamilelik, Röntgencilik
Kurulum :
- RAR'dan çıkarttıktan sonra TheBuilder.exe oyununu çalıştırın.

OYUN LİNKLERİ

Windows - Türkçe
-

Android - Türkçe
-

Windows - Türkçe

Android - Türkçe

Ekli dosyalar

• 1549182_oie_jnCGgWmxRXb3.jpg
    1549182_oie_jnCGgWmxRXb3.jpg
    118.2 KB · Görüntüleme: 141
  • am7COL.jpg
    am7COL.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 141
  • qibIBAhhmVSEAzoK.jpg
    qibIBAhhmVSEAzoK.jpg
    29.7 KB · Görüntüleme: 126
  • uWznjhVCywICYucG.jpg
    uWznjhVCywICYucG.jpg
    16.7 KB · Görüntüleme: 121
  • zmIiHHpVJVBRIuTQ.jpg
    zmIiHHpVJVBRIuTQ.jpg
    9.5 KB · Görüntüleme: 122
  • JdxouM.jpg
    JdxouM.jpg
    712.9 KB · Görüntüleme: 123
Son düzenleme:
Mobil sürümde oyunda ekran kararması oluyor discorda yazdım ama cevap alamadım.

Mobil sürümde oyunda ekran kararması oluyor discorda yazdım ama cevap alamadım.
Bizden kaynaklı hata değilmiş o oyunun kendisinde var . Tekrar bakacağız düzeltebilirsek düzelteceğiz . Oyunun oynayışına herhangi bir etkisini göremedik . Sadece başlarda hafif kararma oluyor . Farklı bir durumla karşılaşırsanız tekrardan iletişim kurunuz lütfen .

Bizden kaynaklı hata değilmiş o oyunun kendisinde var . Tekrar bakacağız düzeltebilirsek düzelteceğiz . Oyunun oynayışına herhangi bir etkisini göremedik . Sadece başlarda hafif kararma oluyor . Farklı bir durumla karşılaşırsanız tekrardan iletişim kurunuz lütfen .
Umarım düzeltilebilir bir sorundur. Oyun sırasında da kararma oluyor ve tekrar ekran gelmiyor. Oyunu kapatıp baştan açmam gerekiyor kaydetmediği için oyunu baştan başlatıyor.

Umarım düzeltilebilir bir sorundur. Oyun sırasında da kararma oluyor ve tekrar ekran gelmiyor. Oyunu kapatıp baştan açmam gerekiyor kaydetmediği için oyunu baştan başlatıyor.
oyunda atlayarak gitmeyin ek olarak hızlı menüyü aktif etmeden kendiniz ilerleyerek devam edin save ile bi sorun yaşıyorsanız yükle bölümüne giderek hızlı yüklemeden devam edebilirsiniz herhangi bi kaybınız olmuyor

oyunda atlayarak gitmeyin ek olarak hızlı menüyü aktif etmeden kendiniz ilerleyerek devam edin save ile bi sorun yaşıyorsanız yükle bölümüne giderek hızlı yüklemeden devam edebilirsiniz herhangi bi kaybınız olmuyor
Teşekkürler

Ekli dosyayı görüntüle 1836

Genel Bakış
The Builder'da, uzak kuzeydeki bir köyde bir anıt inşa etmekle görevlendirilen yetenekli bir genç adam rolünü oynuyorsunuz. Çok geçmeden gerçek görevinizin oldukça farklı olduğunu keşfediyorsunuz: Köyü yok olmaktan kurtarmak için oradaki tüm kadınları hamile bırakmalısınız.

Konu Güncellenme Tarihi : 07.06.2024
Geliştirici : LewdRobotics - -
Sürüm : 1-5 Bölüm Arası
İşletim Sistemi : Windows - Android
Oyun Windows Boyutu : 1.57 GB
Oyun Android Boyutu : 1.65 GB

Oynanma Süresi : +5 Saat
Tür :
3DCG, Erkek kahraman, Alay etme, İçeri Boşalma, Macera, Harem, Hamilelik, Röntgencilik
Kurulum :
- RAR'dan çıkarttıktan sonra TheBuilder.exe oyununu çalıştırın.

OYUN LİNKLERİ

Windows - Türkçe
-

Android - Türkçe

-
Oyundan atıyor belli bir zaman sonra

Oyunu oynarken bir süre sonra ekran komple donuyor telefonu kapatıp açmak zorunda kalıyorum sitede oynamadığım oyun yok sadece bu oyunda sorun yaşadım

Oyunu oynarken bir süre sonra ekran komple donuyor telefonu kapatıp açmak zorunda kalıyorum sitede oynamadığım oyun yok sadece bu oyunda sorun yaşadım
Atlayarak ilerleme. Oyunun orjinali hatalı. Atladığı zaman animasyonlarda takılıyor.

Oyunun genel yapısından kaynaklı animasyonlarından dolayı imkanız varsa PC üzerinden oynayınız

Admin 2. Sezon linkler bozuk bı bakar mısın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst Alt